Lüks ve konforlu düğün arabaları

© 2020 Düğün Aracım. Bu sitenin tasarımı Noir Pro Creative Studio tarafından yapılmıştır.

Evlilik Sürecinde Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Blog Yazısı

Kiminin tercihi yıllarca adından söz ettirecek kadar görkemli bir düğün olurken, kimininki ise gösterişten uzak, sade bir düğün oluyor. Kişisel tercihe göre şekillenecek olan bu en özel gün için heyecanlanmamak imkansız. Yapılacak hazırlıklar için en ufak detayın atlanması veya unutulması en büyük stres sebebi. Bu yüzden eğer yanınızda yardım alabileceğiniz tecrübeli birileri yoksa internet üzerinden araştırma yapmakta fayda var. Aksi takdirde "Bu neden aklıma gelmedi?" veya "Keşke böyle yapsaydım!" demek kaçınılmaz olacaktır.

Dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerin başında, evlendikten sonra eşinizle birlikte yaşayacağınız evinizi ne zaman tutacağınız gelmektedir. Çünkü bu süreç oldukça yorucu ve zaman isteyen bir iş olacaktır. "Ev nasılsa tutulur, eve gelene kadar halletmem gereken bir sürü şey var." diyecek olursanız; bu durum, zaman ilerledikçe üzerinizde daha büyük stres birikmesine sebep olacaktır. Zaten alacağınız eşyaların büyüklüğünü ve fonksiyonlarını belirlemek için, önce o eşyaları koyacağınız eve karar vermek işinizi kolaylaştırmış olacaktır. Düğün tarihinizden en az 2 veya 3 ay öncesinden yaşayacağınız evi tutmanız, yapılacaklar listenizin en büyük maddesini ortadan kaldıracaktır.

Bir diğer önemli konu ise, tuttuğunuz evin içini dayayıp döşemek. Göründüğü kadar kolay olmayan bu işin püf noktası ise, evinizin her köşesini iyi tanımaktır. Zevkinize göre karar verdiğiniz mobilyalarınızı mağazadan hemen gidip almak çoğu zaman mümkün olmuyor. Sipariş vermenizin akabinde seçtiğiniz mobilyaların üretim süreci başlıyor ve bu süreç yaklaşık 2 ayı bulabiliyor. Herhangi bir problemle karşılaşmamak için, düğün gününüzden en az 2 ay öncesinde eşyalarınızı seçmeyi tamamlamış olmalısınız. Mobilyalarınız yaşadığınız ilin dışından gelecekse bu süreyi daha da uzatmanız, oluşabilecek nakliye sorunlarını en aza indirmenizi sağlayacaktır.

Diğer küçük eşyalarınızı, özellikle de kırılması mümkün olan eşyaları taşımanın en güvenilir yolu kendi arabanızla taşımak olacaktır. Eğer arabanız yoksa ve taşınacak eşyalarınız oldukça fazlaysa bir nakliye arabası kiralamak işinizi çözecektir. Önerilebilecek çözümlerden biri ise eşyaları kargoya vermek. Ancak bu öneri eşyalarınızın fazla olması durumunda sizin için oldukça masraflı olabilir. Kırılabilecek eşyaların taşınmasında da fazlaca risk bulundurması cabası! Eğer kendi aracınız varsa bu işi birkaç seferde yaparak eşyalarınızı yavaş yavaş evinize yerleştirebilirsiniz. Böylelikle tek seferde gelen koca bir yükten de kurtulmuş olursunuz.

Sadece eşyalarınızı taşımak için araç kiralamak sizin için yeterli olmayabilir. Hayatınızın en anlamlı ve en güzel gününde size eşlik edecek olan düğün aracınız da tam istediğiniz gibi olmalı. Rahatlık ve şıklığın bir arada olduğu bir düğün arabası tüm gelin ve damatların tercihi olacaktır. Düğününüzün yapılacağı yere VIP lüks bir araçla gelmek sadece sizin değil, arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın da unutamayacağı detaylardan biri olacaktır. Hayalinizdeki düğün aracını bulmak için sitemizdeki modelleri inceleyebilir ve detaylı bilgi almak için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart