Lüks ve konforlu düğün arabaları

© 2020 Düğün Aracım. Bu sitenin tasarımı Noir Pro Creative Studio tarafından yapılmıştır.

Burçlara Göre Düğün Aracı Seçimi

Hangi düğün aracını seçeceğinize hala karar veremediyseniz size yardımcı olabilecek eğlenceli yazımız sizleri bekliyor. Hem kendinizin hem de eşinizin burcunun yanı sıra yükselen burçlarınıza göz atmayı da unutmayın!

Koç Kadını

Elbette herkes beğenilmekten ve övülmekten hoşlanır ancak koç kadınlarında bu özellik herkesinkinden biraz fazla. Ancak en önemli şey esasında kendilerinin beğenip beğenmemesidir. Entelektüel ve kültürlü yanlarını ortaya çıkarmak ve herkesin beğenisine sunmak isteyen koç kadınlarına en uygun düğün aracı ise şüphesiz ki klasik modellerdir. Sitemizden klasik düğün araçlarımızı inceleyip zevkinize uygun olanı seçmek için “düğün araçlarımız” sekmesine tıklayabilirsiniz.

Koç Erkeği

Koç erkeği mükemmeliyetçidir. Kendine oldukça güvenir. Her zaman ve her koşulda en başarılı ve en özelin kendisi olduğunu düşünür ki yaptıkları işlere baktığımızda hiç de haksız olmadıklarını söylemeliyiz doğrusu. Karşısındaki insan üzerinde otorite kurmayı seven bu burcun erkekleri için ise önerimiz kesinlikle kendileri gibi güçlü ve sağlam olan araçlar olacaktır.

Boğa Kadını

Ahh sevgili boğa kadınları… Adeta anaçlığın vücut bulmuş hali olan bağa kadınları için hem dış görünüş hem de konfor çok önemlidir. Çünkü onlar için görsellik ön plandaymış gibi görünse de asıl istedikleri içlerinin rahat olması ve içlerine sinmesidir. Kafalarının rahat olabilmesi için de önce kendilerinin rahatlığına dikkat ederler. Rahat edemedikleri ortamda bulunmak onlar için büyük bir külfettir. En mutlu günlerinde ise onları rahatlatmak biraz da partnerlere düşüyor bizden söylemesi. Şöyle içi geniş, hem şık hem konforlu bir gelin aracına hangi gelin hayır diyebilir ki zaten!

Boğa Erkeği

Damarına basmadığınız zaman adeta bir melek olan boğa burcu erkeği oldukça eğlenceli ve babacandır. Yerine göre küçük bir çocuk kadar yaramaz yerine göre ise en isabetli öğütleri verecek kadar bilgilidir kendileri. Kızdırmadığınız sürece bir dediğinizi iki etmez. Ancak bir o kadar da sevdiğiyle uğraşmayı sever. Arada sizi kızdırıyorsa bilin ki sevdiğinden (!) “Tabi tabi” dediğinizi duyuyoruz sevgili boğa erkeği partnerleri ama yapacak bir şey yok, gülü seven dikenine katlanır demiş atalarımız. Lükse ve gösterişe düşkün boğa erkekleri için orijinallik çok önemlidir. Daha önce kimsede olmamış bir şeyi tercih etmek onları fazlasıyla tatmin eder. Bu yüzden size önerimiz, Türkiye’de sadece firmamızdan kiralayabileceğiniz Rolls Royce marka düğün aracı olacaktır sevgili boğa erkekleri. Yıllar sonra bile konuşulacak, bizden söylemesi!

İkizler Kadını

Her daim canlı ve enerjik olan ikizler kadınları başımızın tacı! Onlar olmasa hayat çekilir miydi?! Hayatın onca zorluğuna karşın “Fazla takmayacaksın, yoksa kafayı yersin!” felsefesini edinmiş kadınlardır. E güzel de yapıyorlar doğrusu! Daima modunu yükseltmeye odaklı olan ikizler kadını için sıradan olan her şey baştan falsodur. Zihni hep canlıdır ve acelecidir. Fikirleri çabuk değişir çünkü akıllarından saniyede milyonlarca düşünce geçer. Partnerlere “Anlayamazsınız…” diyor ve önerimizi sunuyoruz sevgili ikizler kadınları: Chrysler 300C model düğün aracımız tam sizlik! Ama siz bunda da kararsız kalırsanız telaşa hiç gerek yok, bizi arayın en kısa sürede düğün aracınızı netleştirelim!

İkizler Erkeği

Öncelikle ikizler erkeği partnerlerine Allah’tan sabır diliyoruz! Çünkü oldukça ihtiyaçları oluyor, biliyoruz. Bir anı bir anına uymayan ikizler erkekleri için ne desek boş. Bazen dünyanın en sevgi dolu ve eğlenceli erkeğiyken bazen de suratsız ve gıcık bir adama dönüşebilirler. Düğün detayları konusunda kendilerinde heyecanın h’si yok desek yanlış olmaz. Kararsızdırlar. Kendileri de kararsızlıklarının farkında oldukları için hiçbir önerileri olmayacağı gibi en ufak detayda “Sen bilirsin hayatım.” diyerek adeta sabır test ederler. Neyse bilen biliyor zaten fazla yüklenmeye gerek yok deyip önerilerimize geçelim: çok gösterişli olmayan ama şıklıktan ödün vermeyen modeller tam onların zevkine hitap edecektir.

Yengeç Kadını

Kimi zaman balık burcundan bile duygusal olabilen tek canlı yengeç kadınıdır. Oldukça evcimendir ve bağlılığı yüksek bir burçtur. Partneriyle daima uyum içinde olmayı tercih eder bunun için de oldukça fedakarlık yapar. Gösterişi sever ancak dozunda olması kaydıyla. Fazlası içini bayar. Hassastır canım bu kadınlar, ona göre davranmak lazım. Çünkü sonra acısını çıkarırlar, desek de siz inanmayın, kıyamaz bu minnoşlar. Ama dikkat edin bunu kötüye kullanıp da kotanızı doldurmayın beyler bizden söylemesi. Düğün aracı konusunda ise bizim önerimiz klasik modeller. Çünkü kendileri nostaljiye bayılırlar!

Yengeç Erkeği

İşte baba olacak burçtur kendileri! Anlayışlı, eğlenceli, cömert ve en önemlisi ilgili bir beyefendidirler. Aynı hataları çok tekrarlamadığınız sürece kolay kolay size set çekmezler. Bağışlayıcıdırlar. Partnerlerine de oldukça düşkündürler. Bir dediklerini iki etmezler ancak kimi zaman çapkın tavırlar sergileyebilirler. Bu ise onların beğenilme ve en önemlisi takdir görme arzusundan kaynaklıdır. Biraz pış pışlarsanız kuzu gibi olacaktır(!) Beğenilmeyi severler demişken tabi ki en kaliteli ve en şık olan düğün araçlarına yöneleceklerini söylemezsek olmaz. Çünkü adından bahsettirmeye bayılırlar.

Aslan Kadını

Aman efendim kimler gelmiş kimler?! Zat-ı şahaneleri için en önemli şey görselliktir. Her zaman en güzel, en iyi ve en kalitelisini isterler. Aslan kadınıyla anlaşmak zor deseler de sevdiği söz konusuysa eğer o aslan adeta kedi yavrusu olur. Onun mükemmeliyetçiliği kendi içindir aslında. Bakımlıdır ve güzel görünmekten, görünüşüne iltifat almaktan fazlasıyla hoşlanır. Kendini daima olduğundan daha güçlü göstermek ister. Zor beğenir ama gerçekten beğenirse kolay kolay vazgeçmez. Gösterişli şeylere bayılır. Bu yüzden Düğün Aracım olarak önerimiz, hem iç hacmi geniş hem de lüks araçlar olacaktır.

Aslan Erkeği

Gösterişin vücut bulmuş hali! İşte karşınızda aslan erkeği. Tıpkı aslan kadını gibi aslan erkeği de şatafattan ve iddialı şeylerden hoşlanır. “En”lerin adamıdır. En yakışıklı, en mükemmel, en çalışkan, en başarılı, en, en, en… Kendi daima en tepede olmalıdır ve herkes ondan bahsetmelidir. Beğenilme arzusunun sonu yoktur. Her şeyde olduğu gibi düğün aracıyla da adından söz ettirmek ister elbet! Ne de olsa baş rolde kendisi var, hoş baş rolde olmadığı durumlarda da kolayca rol çalabilir. Onlar için önerimiz ise tabi ki Chrysler. Tank gibi sağlam ancak kuğu gibi zarif. Üstelik konforlu da daha ne olsun?!

Başak Kadını

Biri sorumluluk sahibi mi dedi?! İşte karşınızda başak kadınları! Yorulmak bilmez, zeki, kıpır kıpır ve neşelidir. Tıpkı toprak gibidirler. Ona iyi bakarsanız sizi misliyle ödüllendirir, siz bile şaşırırsınız. Ayrıntı insanıdır başak kadını. Sizin farkında olmadığınız şeylerin bile farkındadır. Hatta öyle çok düşünür ki kendileri de çok yorulur bu durumdan. Ancak yine de düşünmeden duramaz. Düzeni severler, onlar için her şey olması gerektiği gibi olmalıdır. Sadelikten yanadırlar ancak kaliteden ödün vermezler. Zarafet onlar için gösterişten daha önemlidir. Önemli olan onların beğenmesidir, dışarıdakileri çok önemsemezler. Partneriniz bir başak kadınıysa kesinlikle sıradanlıktan uzaklaşın deriz.

Başak Erkeği

Şeytan tüyü var bu burcun erkeklerinde. Hem çok konuşup hem eleştirip hem de bu kadar güzel gönül almayı bilen var mı aranızda? İşte o başak erkeğidir. Bilgilidir ve inandığı şeylere sıkı sıkıya bağlıdır. Ancak şu da bir gerçektir ki bu burcun erkekleri çapkındırlar. İkna etme kabiliyetleri çok yüksektir ve diğer kadınlarla kolayca ahbap olup onlara da iltifatları sıralayabilirler aman şaşırmayın. Dağınıktırlar ancak düzeni severler. Kıskançtırlar, çapkınlıklarından yola çıkıp sevdikleri kadına arkadaşça ilgi gösteren kişilere bile temkinli yaklaşırlar. Kolay kolay vazgeçmez. Güzelden anlar laf aramızda. E güzelden anlar demişken, düğün aracı konusunda da güzelden anlar ve en şık aracı şıp diye bulur kendileri.

Terazi Kadını

Terazi kadını lüksü sever. Aslan burcu kadar olmasa da gösterişten hoşlanır. Çok sade şeyleri beğenmez, beğenebilmesi için o şeyin bir yerinde illa bir ışıltısı, bir farklılığı olmalıdır. Övülmeye bayılır ama çaktırmaz. Bu konuya “gayet normal” gözüyle bakarlar. Umursamazdırlar çoğu zaman. Yetenekli ve beceriklidirler. Damarlarına basmadığınız sürece size karşı adil olurlar ancak canlarını sıkarsanız işler değişir. Söylediğimiz gibi beğenilmek ve övülmek isterler, seçimlerinin takdir edilmesini beklerler. Genelde de takdir edilecek şeyler seçerler zaten. Naçizane bizim terazi kadınlarına önerimiz ise Mercedes S350 model düğün aracımız olacaktır.

Terazi Erkeği

Terazi erkeğinin estetik zevki oldukça gelişmiştir. Kolay kolay beğenmez. Beğendiği şey ise genel olarak kabul görür. Kendine güvenli ve hoş sohbet terazi erkekleri oldukça esprilidir. Hırslı ve azimlidir. İnandığı şeyin peşinden gider ve mutlaka başarılı olur. Kimi zaman dengesizlikleri olsa da etliye sütlüye pek karışmazlar. Esasında çok sadelikten hoşlanmaz ancak uyumludur. Onlar için önerimiz ise Mercedes S350 gelin aracımız olacaktır. Daha detaylı incelemek için sitemizdeki “düğün araçlarımız” sekmesine tıklayabilirsiniz.

Akrep Kadını

Akrep kadınları oldukça güçlü ve sağlam kadınlardır. İkna etmek biraz zaman ister. Çok kıskanç ve sahiplenicidirler. Dostluğa çok önem verirler ve sevdiklerini muazzam derecede korurlar. Tıpkı akrep gibi zararları hep kendinedir bu kadınların. Kendini yer bitirir “Öyle miydi, böyle miydi?” diye. Yanlarında da daima kendileri kadar güçlü erkekler olsun isterler. Ancak tüm bu tutku ve ihtiraların yanında kalpleri adeta pamuk gibidir. Nostaljik şeylerden hoşlanırlar ve vintage gözüyle bakarlar. Onlar için önerimiz tabi ki Rolls Royce!

Akrep Erkeği

Akrep erkeği denince akla ilk gelen şey kıskançlıktır. Sevdiğini asla ama asla bir başkasıyla paylaşamaz. Konu ne olursa olsun onun olan şey bir başkasının olamaz. Bu burcun erkeği karizmatiktir ve ne yazık ki bunun farkındadır. Kolayca ilgi odağı haline gelebilirler. Kıskanılmaktan haz duyarlar. Kendileri iddialıdır ancak etraflarında onlar kadar iddialı şeylere pek tahammülleri yoktur. Valla biz kararsız kaldık düğün aracı konusunda. Ancak sizler için önerimiz modası hiç geçmeyen Mercedes S350 model düğün aracımız olacaktır.

Yay Kadını

Komik ve esprili yay kadınları için önemli olan rahatlıktır. Rahatlıktan kolay kolay ödün vermez. Üstüne çok gitmediğiniz takdirde her daim güleçtir. Gezmeye ve yeni yerler keşfetmeye bayılırlar. Düğünlerinde de hem bu özelliklerini taşıyıp hem de bir farklılık yaratmak isteyeceklerine eminiz. Bu yüzden onlara önerimiz Mercedes Vito!

Yay Erkeği

Yay erkeği konuşkandır ve sabırlıdır. Sakin durduğuna bakmayın bir anda patlayıverir. İyi ve kaliteli şeyleri göstermekten çekinmez. Oldukça fazla arkadaşı ve tanıdığı vardır. Özellikle en yakın arkadaşlarını bu özel gününde yanında görmek isteyeceğini düşündük ve ona göre bir öneride bulunmak istedik: Karşınızda Mercedes Vito!

Oğlak Kadını

Oğlak kadını çalışkan ve yardımseverdir. Karşısındakinin niyeti ona iyi geliyorsa çekinmeden bütün fedakarlıkları yapar. İnatçıdır, savunduğu şeyeden kolay kolay vazgeçmez, sadıktır. Lüks şeylere düşkünlüğü vardır. Pahalı bir şey almadan önce kendini ikna eder. Kafasında sürekli “Ben bunu hak ediyorum.” Düşüncesi vardır. E bizce de hak ediyorlar! Önerimiz Chrysler 300C!

Oğlak Erkeği

Oğlak erkekleri işine düşkün ve partnerlerine sadık erkeklerdir. Çalışmayı severler ve en büyük arzularından biri başarılı olmaktır. Yaptığı şeylerle adından söz ettirmeyi sever. Doğal olarak düğününde de düğün aracı seçimiyle konuşulmayı bekler. Bunun için de önerimiz, Türkiye’de başka hiçbir yerde bulamayacağınız Rolls Royce Silver Shadow 1969!

Kova Kadını

Kova kadını kalıplara girmek istemez. Herkesin seçtiği şeylerden, fazla gösteriş ve abartıdan uzak durmayı tercih eder. Nostaljiden hoşlanır, geçmişe dair ufak detaylar onu mutlu eder. Kova erkeğine kıyasla eski zamanlara karşı bir düşkünlüğü vardır. Bu yüzden onlara önerimiz klasik araçlar olacaktır.

Kova Erkeği

Kova erkekleri geçmişten ziyade geleceğe odaklıdır. “Şu anda hangi zaman diliminde yaşamak isterdin?” diye sorsak eminiz ki pek çok kişinin aklına bile gelmeyecek olan “Gelecekte” cevabını alırız. Son model teknolojik şeylerden hoşlanan kova erkekleri rahatına inanılmaz derecede düşkündür. Bu yüzden onlar için önerimiz: Geniş iç hacme sahip Mercedes Vito!

Balık Kadını

Balık kadınları kadar duyguları uçlarda yaşayan var mıdır ey dostlar?! Oldukça duygusal ve hassas kadınlardır. Düşüncesizliğe gelemezler ancak çoğu zaman da kendileri kadar ince düşünen insanlara denk gelmezler. Zarif şeylerden hoşlanırlar ancak çok sade olmamasına dikkat edin! Gösterişli şeyleri de görmezden gelemezler. Bu yüzden onlara önerimiz, Mercedes S350 düğün aracımız.

Balık Erkeği

Kadını kadar olmasa da balık erkekleri de duygusaldır. Ancak kolay kolay duygusallıklarını belli etmezler genelde şakaya vururlar. Bu burcun erkeği oldukça düşünceli ve naziktir. Güçlü görünen kaliteli şeylere ilgi duyarlar. Bu yüzden balık burcu erkeklerine düğün aracı önerimiz: Chrysler 300C!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart