Lüks ve konforlu düğün arabaları

© 2020 Düğün Aracım. Bu sitenin tasarımı Noir Pro Creative Studio tarafından yapılmıştır.

Gelin Arabası Süsleme

Evlenecek her çift, düğününün şu ana kadar gördüğü düğünlerin en güzeli olmasını ister. Akıllarda kalıcı ve şık bir düğünün anahtarı ise ayrıntılardır. Öyle ki bu ayrıntılar, sizi düğün mekanına getiren düğün aracından tutun; gelin arabası süslemesine kadar uzanır.

Gelin arabası süslemesi düğününüzün en önemli detaylarından biridir. Çünkü kimse bu en mutlu gününde hediye paketi gibi bir gelin arabası görmek istemez. Gelin arabası süsleme işlemi mutlaka zarif bir şekilde olmalı fakat sizin önünüze geçmemelidir. Öyle ki düğünden çok gelin arabası süslemesinin konuşulmasını hiçbir çift istemez.

Peki size düğün günü eşlik edecek olan düğün arabası süslemesi nasıl mı olmalı? Hem sade hem de gösterişli bir gelin arabası nasıl olur? Zarif çiçeklerle bezenmiş abartısız süslemeler gelin arabasını daha şık gösterecektir. Böylece gelin aracınız hem daha estetik görünecek hem de çabasız şıklığı ile düğününüzün tamamlayıcısı olacak.

Gelin arabası süsleme denince şüphesiz gelin ve damadın baş harflerinin olduğu süslemeler akla gelir. Düğün arabasının önündeki büyük çiçek buketi de olmazsa olmaz tabi! Tüm bu süslemeler bir bütünlük oluşturmalıdır. Kullanılacak çiçeklerin, kurdelelerin veya diğer süslemelerin renkleri, dokuları birbiriyle uyumlu olmalıdır. Aksi takdirde boğucu bir kalabalıktan başka bir şeye benzemez. Bu durum da, başta gelin ile damat olmak üzere tüm misafirlerin gözünü yoracaktır.

Genelde gelin arabası süsleme işlemi için tercih edilen temalar beyaz üzerinedir. Saflığın ve temizliğin rengi olan beyaz, kimi zaman romantik pembelerle kimi zaman ise iddialı mor veya mürdümlerle bir araya gelerek elegan bir görünüm sağlar. Bu seçim tamamen sizin ne istediğinizle ve düğününüzün konseptiyle alakalıdır. Son zamanlarda ise en çok beyaz ve pudra pembesi kullanılmakta olup uyumu pek çok misafir tarafından beğenilmektedir.

Elbette zevkler kişiden kişiye göre değişir ancak gelin arabası süslemesinde kullanılacak renklerin pastel tonlardan seçilmesiyle göz zevkini arşa çıkarmak mümkün. Özellikle düğün aracı koyu renk bir arabaysa daha yumuşak geçişler sağlanarak hem gelin arabasını hem de süslemeleri ön plana çıkarabilirsiniz. Eğer düğün aracı açık renk ise kontrast oluşturmak için daha koyu tonlu aranjmanlar ve süslemeler tercih edilebilir.

Çiçeklerin rengi kadar tazeliği de gelin arabası süslemesi için önemlidir. Çiçekler, süsleme bittikten sonra gelin alma ve düğün yerine gitme süresince canlı görünmelidir. Düğün gününüzde solgun, eğilmiş, bükülmüş veya zedelenmiş çiçekler görmeyi asla istemezsiniz. Bu yüzden gelin arabası süslemesinde kullanılacak çiçeklerin kalitesi çok büyük önem taşır. Boyut olarak ise en uygun çiçekler orta boyutlu olanlar olacaktır.

Tabi bunlar Düğün Aracım ailesi olarak naçizane önerilerimiz. Elbette en mutlu ve en özel gününüzde istediğiniz düzenleme ve renkte süslemeyi yaptırmak size kalmış. Düğün Aracım markası ile sizlere gelin arabası kiralama ve VIP şoför hizmetlerimizle birlikte gelin arabası süsleme hizmetimizi de sunuyoruz. Siz isteyin mutluluğunuza ortak olalım!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart