Lüks ve konforlu düğün arabaları

© 2020 Düğün Aracım. Bu sitenin tasarımı Noir Pro Creative Studio tarafından yapılmıştır.

Rolls Royce Silver Shadow 1969

İngiliz efsanesi Rolls Royce'un 1969 model olan Silver Shadow aracı ile nostalji ve lüksü bir arada yaşayacağınız unutulmayacak bir düğün günü sizleri bekliyor.

Rolls Royce Silver Shadow 1969 marka model gelin arabamızla Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Siz de unutulmayacak bir düğün günü için bu ilke ortak olabilirsiniz! Türkiye’de eşi benzeri bulunmayan Rolls Royce gelin arabamız ile nostaljiyi doruklarda yaşmak sizin elinizde!

2020 yılında ilk kez Ankara düğünlerinde gelin arabası olarak boy gösterecek olan Rolls Royce marka Silver Shadow 1969 model gelin arabası bu yıla özel lansman fiyatı sadece 3895 tl’dir. Bu ücrete VIP şoför, araç yakıtı ve gelin arabası süslemesi dahildir. Tüm araçlarımızda olduğu gibi Rolls Royce gelin arabası kullanım hizmeti sadece şoförlüdür.

Günümüz konforuyla eski zamanların naifliğinin birleştiği Rolls Royce Silver Shadow gelin arabası ile mutluluğunuzu taçlandırabilirsiniz. Tüm gözlerin üzerinizde olduğu düğün gününüzün unutulmazlarına bir yenisini eklemek Rolls Royce gelin arabası ile çok kolay! Ankara’nın en güzel çiçekleriyle süslenmiş nostaljik bir gelin arabasına hangi gelin hayır diyebilir!

Klasik gelin arabası denince akla gelen “eski” tanımından öte, insana bir film çekimindeymiş hissi yaşatan Rolls Royce Silver Shadow gelin arabası ile kendinizi bir yıldız gibi hissedebilirsiniz. Düğününüzün üzerinden uzun yıllar geçse de düğün arabası konusunda kulaklarınızın çınlayacağından emin olabilirsiniz!

Rolls Royce marka Silver Shadow model aracımızın da içinde bulunduğu VIP gelin arabası hizmetimiz ile sizleri şoför arama ve gelin arabası süsleme zahmetinden de kurtarıyoruz. Yakıt masraflarının da dahil olduğu paket programımız ile gelin arabası konusunda stres yaşamamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Konseptinize ve isteğinize bağlı olarak seçeceğiniz Rolls Royce marka gelin arabası için gerekli olan düğün aracı süslemesi de paket programımızın içinde bulunmaktadır.

En mutlu anınızda hayatı sizler için biraz olsun kolaylaştırıp yüzünüzü güldürebilmek düğün aracım ailesi olarak en büyük hedefimiz!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart